Pescuit sportiv în Delta Dunării



Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Pescuit sportiv în Delta Dunării

Pescuit sportiv în Delta Dunării

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Pescuit sportiv în Delta Dunării

Totul despre pescuitul sportiv în Delta Dunării


3 participanți

    ce sonare folosim,este necesar acesta?

    bobo250969
    bobo250969


    Data de inscriere : 24/02/2013

    ce sonare folosim,este  necesar acesta? Empty ce sonare folosim,este necesar acesta?

    Mesaj  bobo250969 Mar Feb 26, 2013 1:34 pm

    ce credeti despre sonar este util ori ba? ce sonare aveti?
    bogdan29
    bogdan29


    Data de inscriere : 21/02/2013

    ce sonare folosim,este  necesar acesta? Empty Re: ce sonare folosim,este necesar acesta?

    Mesaj  bogdan29 Mier Feb 27, 2013 1:04 am

    Din punctul meu de vedere, cred ca sonarul este indispensabil pescarului,asta daca nu cumva avem timp berechet sa sondam metru cu metru substraturile. Eu am folosit un Eagle Cuda 300 si ce pot sa zic, in regula dar as opta pentru un 3D. Se pare ca este de 100 ori mai eficient.
    Marius Mircea Barău
    Marius Mircea Barău
    Administrator


    Data de inscriere : 24/12/2012

    ce sonare folosim,este  necesar acesta? Empty Re: ce sonare folosim,este necesar acesta?

    Mesaj  Marius Mircea Barău Joi Feb 28, 2013 12:08 am

    bobo250969 a scris:ce credeti despre sonar este util ori ba? ce sonare aveti?

    Din punctul meu de vedere este util ... personal am un sonar Eagle Cuda 168 Portable. Suficient pentru pescuitul din barcă. Chiar mă gândeam, să adaug pe blog, un articol referitor la acesta vizavi de voturile exprimate.

    Continut sponsorizat


    ce sonare folosim,este  necesar acesta? Empty Re: ce sonare folosim,este necesar acesta?

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 6:25 am